МАФІЯ ВСЮДИ І ЗАВЖДИ МАЄ ЕТНІЧНИЙ ХАРАКТЕР…

Чи має значення, що під час російсько-української війни у Києві троє чеченців-юнаків (всі народжені у Києві і двоє з них є вже громадянами Росії) побили народного депутата України українця пуштунського походження Наєма?

Те, що у Наєма зломана щелепа а троє українців чеченського походження затримано у сізо – це має значення для цих осіб і їхніх родин.
Чи означає це щось для суспільства?
Адже подібні бійки із наслідками бувають ледь не щодня у різних містах України. Тільки тут подія відрізняється участю депутата і криміналізованої за етнічною ознакою молодіжної групи (один із учасників бійні зник з місця події).

Як вирішують подібні пригоди у криміналізованих колах етнічно замкнених общин? Визначають “слабоє звєно” (начміліції, прокурор, судді, адміністрації) і підходи до нього. Через напрацьовані корумповані, неодноразово куплені фігури і кола пропонується вагома сума і якщо клієнт “дєшовка” питання вирішується швидко. Мало – ще більша сума. Не беруть грошей? Шантаж, ще більший шантаж. Порушників викуповують на різних рівнях, етапах проходження справи, бо знають слабкість українського чиновництва до грошей.

Сьогоднішня справа ж потрапляє у ЗМІ, потерпілий – відомий відстоювач прав людини, очищення правоохоронних органів, реформування корумпованого чиновництва, євроінтегратор.
Чим закінчиться це злісне хуліганство – вироком суду, відмовою Наєма від претензій, помилуванням чи випущенням на поруки іншого депутата. Викупом чи шантажами?

У нас за паспортом всі українці і в державі немає етнічних меншин.
Але, насправді, як ширять ЗМІ, “ми живемо у багатонаціональній країні” у якій мають забезпечуватися права меншин. Як знати, хто належить до меншин і які хоче мати права?
І чому в Україні поширені кримінальні групи обєднані за етнічною ознакою – ті барсеточники, інші квартирні злодії, інші – розбій чи фінансове шахрайство, монтажники тіньової і сірої економіки?

02.05.2018

Сергій Жижко

Без названия

Поділитися