• Home »
  • Корисно знати »
  • «ЛІДЕРИ» УКРАЇНИ ТА ЇХ ПОПИХАЧІ НАКИВАЮТЬ П’ЯТАМИ, А МИ ЗАЛИШИМОСЯ ТУТ, ПІД КАЦАПНЬОЙ…

«ЛІДЕРИ» УКРАЇНИ ТА ЇХ ПОПИХАЧІ НАКИВАЮТЬ П’ЯТАМИ, А МИ ЗАЛИШИМОСЯ ТУТ, ПІД КАЦАПНЬОЙ…

В Україні байдуже ставлення до питань національної безпеки – прикладів безліч:  склади в Балаклії,

  • Калинівці,
  • контрабанда,
  • вбивства цілого десятка полковників з різних силових відомств,
  • робота проросійських каналів,
  • легальний допуск російських громадян, навіть злодіїв в законі, бандитів і терористів через кордон, поїздом і автобусами.

У СБУ тонни доказів на церкву Московського Патріархату в сприянні тероризму, провезенні зброї і приховування бойовиків, але ходу справах не дають через вплив сторонніх сил.

При цьому регулярно ріжуть і стріляють атошніков і патріотів.

Війна вже давно йде в тилу. Як тільки РФ зможе підготувати соціальну грунт, розвинути агентуру, способи пропаганди і політичного впливу для підтримки своєї агресії в центральній Україні – вони введуть війська далі.

Робота по підготовці подальшої окупації йде повним ходом. Всіх, хто цьому протистоїть – намагаються усунути, аж до вбивства.

Купуйте зброю – єдиний на сьогодні адекватний рада.  http://una-unso.com/politika/vnutrishnya-politika/ukrainu-gotovyat.html

В ході ситуації, що склалася, програма Генерального Штабу зі створення резерву і Територіальної оборони виглядають більш ніж адекватними і розумними, але вони вже зіткнулися з перешкодою всередині політичних кіл і міністерств.

Противник не тільки веде нас до соціально-політичної дестабілізації, але через своїх афілійованих чиновників і політиків, намагається зруйнувати наші оборонні можливості і знизити можливості мобілізації.

Це при тому, що РФ навпаки, нарощує техніку, ЛС, інфраструктуру і свої можливості до наступу. Ситуація загрозлива…  http://una-unso.com/novyny/glen-grant-myru-mizh-ukrayinoyu-ta-rf-ne-bude-bude-velyka-vijna.html

Мирослав  Гай.

09 .05.2018

https://news247.com.ua/society/proti-nas-voyuye-navit-nasha-vlada-pidgotovka-do-podal-shoyi-okupatsiyi-ukrayini-jde-povnim-hodom-gaj.html

viyskovi_0c93c

 

Поділитися