ЛГБТ ТОТАЛІТАРИЗМ…

Минулого тижня сталися зразу дві події  у США:

1) Високопоставленого та впливового працівника Кроссфіту звільнили і послали н..й за незгоду з ЛГБТ-ідеологією;
2) Бренд Кроссфіту закрив цілий зал і звільнив десятки працівників за відмову провести спеціальне тренування для ЛГБТ-спільноти.

В штаті Індіана Кросфіт збирався провести спеціальне тренування для ЛГБТ-спільноти. Чи то в компанії подумали, що представники цієї спільноти просто не здатні займатися спортом, чи то під час тренування збиралися займатися не зовсім спортом – не зрозуміло.

Так чи інакше, працівники залу, не розуміючи чому для певної категорії “особливих” громадян проводяться спеціальні (і безкоштовні!) зайняття, відмовилися від його проведення.

Тут же високопоставлений та впливовий працівник Кроссфіту Расел Бергер, на своєму твіттері висловив працівникам цього залу свою підтримку: “як людина, яка вважає що святкування Pride Month  це гріх, я підтримую тих працівників, які через свої особисті переконання відмовилися від тренування для ЛГБТК. Тотальна нетолерантність ЛГБТК до будь-яких альтернативних думок просто божевільна”.

Сам Расел, православний християнин, який проживає в штаті Алабама, зайняв у Кроссфіті важливу посаду головного із теоретичних знань, і був відповідальним за перевірку та запровадження нової методики під час зайнять. Йому часто довіряли й поширення офіційних заяв від імені Кроссфіту.

Однак, пізніше того дня, Расела звільнили. “Сьогоднішні заяви Расела Бергера не відображають погляди Кроссфіту. Тому, його звільнено”.

Неймовірно. Прекрасно. Свобода слова в дії!

Потім, голова Кроссфіту Грег Гласман продовжував ілюструвати, як у Кроссфіті цінують свободу слова і толерантність:

“Погляди Бергера – огидні. Я неймовірно пишаюся геями в Кроссфіті. Бергеру раджу закрити свій йо..аний рот і просто ховатися. Це сумно. Ми стільки ж роботи робимо з чистим серцем, щоб якийсь фанатик вчинив би так жахливо. Ми всі ображені. Вся компанія обурена. Це змінило наше ставлення до нього”, толерантним чином проілюстрував важливість свободи слова та поваги до інших думок голова Кроссфіту.

Зазначимо, що Бергер не лише  християнин, але й активний діяч місцевої церкви.

Втім, історія тут не закінчується. Після цього, весь зал (!) в штаті Індіана, який відмовився від спеціального зайняття для ЛГБТ-спільноти, закрили. Всіх працівників звільнили!

Які висновки?

1) Свобода слова існує лише , як зараз в Україні, для  цього суспільства зсередині. Мовляв, яка різниця, якщо 90% громадян проти гей-парадів? Їх в Україні все-одно треба проводити, бо ж свобода слова. Однак, як тільки толерантні стають головною силою у суспільстві – будь-які альтернативні думки буквально знищуються. І ми повинні це зрозуміти зараз – пізніше буде пізно. https://uain.press/blogs/oleksandr-bida-iz-banderivshhyny-v-pilsudchynu-nazvorot-833963

2) Концтаборів нині немає. Але це приклад сучасного тоталітаризму. Раселу тепер буде важко знайти будь-яку роботу, бо він уже”відомий гомофоб”. Тому в пересічних працівників вибір: або мовчати і їсти, або говорити і голодувати.

3) Прості “гей-паради” – лише початок. Далі цілий місяць заходів – і хто будь-який із них критикує, того буде покарано.

4) Це все чекає на нас завтра, якщо бути пасивними

Самому Раселу бажаємо всього найкращого і бажаємо, щоб доля йому допомогла. Сподіваємося, що українці будуть діяти з такою хоробрістю, як Расел!

ще в тему:
– австралійку звільнили з роботи за аватар проти одностатевих шлюбів на Фейсбуці (https://vk.com/wall-47708839_84381)
– одна з найбільших компаній у Британії зобов’язала працівників або носити ЛГБТ-стрічки, або піти у відставку (https://vk.com/wall-47708839_84126).

Костя Шраменко

20.06.2018

5ae6fdc6c21e04e655c6f1169a2cb0a5

Поділитися