• Home »
  • Корисно знати »
  • Комерційний директор “Нафтогазу” витрачає гроші українців на партію скандальної матері…

Комерційний директор “Нафтогазу” витрачає гроші українців на партію скандальної матері…

«Комерційний директор “Нафтогазу”  єврей  Юрій Вітренко

щедро фінансує партію своєї матері 

русофільної єврейки Наталії Вітренко…»

Якщо  згадаємо хто його туди поставив  то … http://una-unso.com/novyny/u-nas-vezde-odny-evrey.html

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив відомий юрист і блогер Михайло Шнайдер.

“Це знаменита  Наталія Вітренко зі своїм не менш знаменитим сином, комерційним директором “Нафтогазу” Юрою Вітренком. Наталія Михайлівна – лідер “Прогресивної Соціалістичної Партії України”. Як не дивно, але така партія досі існує. І не просто існує, а веде активну діяльність”, – повідомив Шнайдер.

За його словами, ПСПУ вкладає багато грошей в свої представництва в регіонах, агітацію і проведення різних акцій. Шнайдер, посилаючись на близьке до партії джерело, повідомив, що її щедро фінансує саме комерційний директор “Нафтогазу”.

“Щомісяця Юрій Вітренко заносить в партійний офіс на Хрещатику, від 300 000 до 500 000 гривень готівкою. Так, саме Юра фінансує діяльність партії своєї матері. І він може собі це дозволити. Мільйонної зарплати і мільярдної премії вистачає буквально на все”, – підкреслив блогер.

За його словами, найбільш цинічне в цій ситуації те, що ці гроші беруть з кишень простих українців.

“Ми фінансуємо не тільки шикарний відпочинок і розкішне життя менеджера “Нафтогазу”, а ще й “прогресивних соціалістів” разом з Наталією Михайлівною. У мене вже просто немає цензурних слів. Це не просто дно. Це вже днище”, – резюмував Шнайдер.

Нагадаємо, адміністрація “Нафтогазу” вже продає тепловикам блакитне паливо за ціною в два рази вище встановленої Кабінетом міністрів.

Про це йдеться в статті одного з українських ЗМІ.

За словами автора матеріалу Алли Єрьоменко, до травня вартість таких операцій вже перевищила 25 млрд грн.

Єременко зазначає, що для підприємств ТКЕ, які виробляють тепло і гарячу воду для міст, а також для населення (домогосподарств), діє фіксована ціна. Вона встановлена Кабінетом міністрів ще в квітні 2017 року постановою №187. “З тих пір і до 1 серпня 2018 року таку ціна поставок газу за спецобов’язками становить для ТКЕ і домогосподарств 5930,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ (без урахування вартості транспортування)”, – стверджує автор матеріалу.

23 Червня 2018.

https://politeka.net/ua/news/politics/672005-jeto-dnishhe-top-menedzher-naftogaza-tratit-dengi-ukraincev-na-partiju-skandalnoj-materi/

bb4f82b239ad0ad1f3a08f940a00c826

 

Поділитися