КАНАДА та ІЗРАЇЛЬ ПРОТИ МУСУЛЬМАН…

Сын премьер-министра Нетаньяху Яир предположил что в Израиле никогда не будет мира, пока его арабские граждане не переедут из страны.«Здесь не будет мира, пока: 1. Все евреи не покинут землю Израиля. 2. Все мусульмане не покинут землю Израиля. Я надеюсь на второе», «вы знаете, где нет террористических актов? В Исландии и Японии. Так совпало, но там тоже нет мусульманского населения».

Що діється  у Світі!  Ви навіть не  уявляєте собі   як  мужньо , не політкоректно  та  провокаційно  мер Квебека відмовляється прибрати свинину з меню шкільних їдалень і пояснює, чому:

“Мусульмани повинні зрозуміти, що вони повинні інтегруватися і навчитися жити в Квебеку. Вони повинні зрозуміти, що це вони повинні змінити свій спосіб життя, а не канадці, які так щедро вітали їх.

Мусульмани повинні зрозуміти, що канадців не расисти, які не ксенофоби. Канада прийняла багато іммігрантів, перш ніж мусульмани з’явилися тут. Так само, як інші народи, канадці не готові відмовитися від своєї ідентичності або своєї культури.

І, якщо Канада прийняла когось на свою землю, то це не мер вітає іноземців, а канадський народ в цілому. І, нарешті, вони повинні розуміти, що в Канаді (Квебеку) з його християнськими коріннями, новорічними ялинками, церквами і релігійними фестивалями – релігія повинна залишатися особистою справою кожного.

Для мусульман, які не згодні і не відчувають себе комфортно в Канаді, є 57 прекрасних мусульманських країн в світі, більшість з них малонаселені і готові зустріти їх розпростертими обіймами.

Якщо ви залишили вашу країну заради Канади, а не заради інших мусульманських країн, це тому, що ви вважали, що життя в Канаді краще, ніж в інших.

Ми не дозволимо вам довести Канаду до рівня цих 57 країн.

Якщо ви приїхали до Канади з ідеєю, що ви будете витісняти нас з вашим плідним поширенням і в кінцевому підсумку захопити нашу країну, ви повинні зібратися і повернутися в свою країну, звідки прийшли.

Якщо ви згодні прийняти ці положення, то залишайтеся. Якщо ж ні, то готуйтеся їхати. “

https://www.7kanal.co.il/News/News.aspx/206138

1475667

 

Поділитися