Хто з українських політиків хотіла призначити Медведчука віце-прем’єром???

“Якщо мене розбудити посеред летаргічного сну, коми, або наркозу і запитати: хто з українських політиків не має існувати, я не вагаючись відповім: Медведчук.

Медведчук неймовірно огидний, це лантух гною,… матрьошка з поносом. Він є уособленням всього, що для нас є рашка – нице сіре тупе плебейське бездарне корумповане зло. Так, як його нав’язували Стусу під час судового процесу (хоча Стус намагався відмовитися від його послуг), так і нам всім продовжують нав’язувати цю плісняву гебню вже понад 28 років.

Його всі ненавидять, ніхто за нього добровільно не голосував ніде ніколи, він програв все, що міг, він не вміє спілкуватися з людьми і всіх уникає, він не зміг стати прєємніком Кучми, він не зміг провернути «оксамитову революцію» в Українському Домі, не зміг затягнути Україну в ТС, всі його партійні проекти – нікчемні, навіть дружину він собі купив і обробляє її напильником вже не перший рік, але нам його пхають і пхають.

З кожної шпальти, з кожної радіохвилі, з коментарів експертів, він лізе, протискається, як отруйний газ намагаючись заповнити весь наш політичний простір холодним засмоктуючим слизом – совком, путіним, собою…”

Катерина Мола

10.01.2019.

2ab23a29e54cad99d8d40f43a9e42c42 (1)

 

Поділитися