ГРОЙСМАНИ РУКАМИ СУПРУН ПРОДОВЖУЮТЬ ВБИВАТИ УКРАЇНЦІВ…

Перед Гройсманом та його урядом поставлено завдання  у найкоротші  терміни  значно знизити кількість автохтонного населення України, що дозволить завести сюди іноземний  робочий  ресурс.  У світлі поставленого завдання глава МОЗ із новими силами взялася знищувати українську кардіологію. Це і зрозуміло: адже серцево-судинні хвороби в Україні є головною причиною смертності її жителів. До 70%  від загальної кількості смертей.

Логіка проста: прибереш кардіологів – виконаєш «план» по інфарктав. Керуючись цими міркуваннями, Супрун спочатку зупинила роботу Центру Серця Тодурова, а тепер і інститут Амосова залишений без грошей. Згідно з повідомленням представників парламентської групи «Депутатський контроль», Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Н. М. Амосова може перестати працювати вже до кінця місяця. Щоб нормально функціонувати, головний кардіоцентр країни в першому кварталі цього року повинен був отримати з бюджету майже 80 мільйонів гривень, але кардіологів дісталося всього 6 мільйонів. Іншими словами, робота Національного інституту Амосова, де щодня роблять складні операції на серці, профінансована всього … на 8 відсотків від необхідного.

У зв’язку з цим в інституті прийняли рішення тимчасово призупинити госпіталізацію пацієнтів, а також відправити частину медичних працівників у відпустку за свій рахунок. Також всередині кардіоцентру говорять про скорочення штату, якщо продовжаться проблеми з фінансуванням.

Тільки на забезпечення пацієнтів медичними матеріалами повинні були витратити 55 750 грн, одна на це державою було виділено 0 гривень. Мало хто знає про те, що пацієнти тепер повинні приходити в інститут Амосова на операцію не тільки зі своїми ліками, а й зі своєю їжею: у цьому році МОЗ не виділив ні копійки на харчування. Хоча більша частина пацієнтів інституту Амосова не місцеві, а тому для них ця проблема дуже гостро стоїть. Через віддаленість від будинку, вони не можуть отримувати допомогу від родичів, а після перенесеної операції не в змозі спуститися в буфет і купити їжу і воду. Зараз нардепи відправили прем’єру Гройсману офіційне звернення для того щоб в найкоротші терміни вирішити проблему з фінансуванням. Але, мабуть, що на ньому, як і на петиції Тодурова, фахівці з МОЗ поставлять усміхнений смайлик і вердикт “не-а», як було дано відповідь фахівцям з Центру Серця.

https://sveola.blogspot.com/2018/01/blog-post_82.html

27.01.2018.

suprun-800x445

Поділитися