Двом хасидам не дали помолитися – в аеропорту Ізраїлю!!!

Якби це сталося в будь-якій країні, негайно б вибухнув скандал світового масштабу зі звинуваченнями в печерному антисемітизмі! А тут… Жінка завадила хасиду  зробити традиційний єврейський обряд – покладання тфілін. Це сталося не в якій-небудь далекій країні зі стійкими антисемітськими традиціями, а в ізраїльському аеропорту Бен-Гуріон вранці в понеділок, 28 травня. Відеозапис інциденту миттєво розійшлася по соціальним мережам.  Треба сказати, що лише  в Україні  та на РФ  до хасидів ставляться  з піїтетом  і готові  їм сраки підтирати. В Ізраїлі  їх просто ненавидять… Вони  не платять податки, не служать в армії, ще  й отримують  від держави   гроші  на безтурботне  прожиття!  Так  що запам’ятайте –  сіоністи ненавидять хасидів  по  всьому  світу. А Ізраїль побудований  саме  сіоністами  і там правлять сіоністи,  серед яких  60%  це жиди  арабського походження…

Все почалося з того, що хасид Хабада, найбіль шанованої в Україні  жидівської секти, яка повністю захопила сьогодні,  завдяки  Путіну,  владу  у  Дніпрі і проголосила його столицею  Нового Ізраїлю, запропонував Гада Кауфману покласти тфілін. Кауфман відповів згодою, проте жінка, що сиділа неподалік від нього, різко  і брутально зажадала забратися геть. На відеозаписі видно, як вона передражнює посланника Хабада і знущально сміється з нього.

Кауфман супроводжував запис наступним коментарем: “Хасид з руху Хабад ввічливо запитав мене, чи не хочу я покласти тфілін. Я погодився, але тут до нас підскочила розгнівана жінка, яка почала нас ображати. Цікаво, як би вона відреагувала, коли б я був мусульманином або християнином ? “

Ось що вона сказала Кауфману: “Чому саме тут? Тут же люди. Ми не хочемо мати з вами нічого спільного. З якого дива я маю вам дозволяти це робити? Ти мені заважаєш!”

На слова Гада Кауфмана про те, що він покладає тфілін мовчки і нікому не заважає, вона відповіла: “А зараз ти що робиш? Не я тобі заважаю, а ти мені!”

Пасажирка, яка сиділа поруч, звернулася до порушниць спокою зі словами: “Навіть самі дрімучі антисеміти собі б такого не дозволили. Не можна так принижувати жида!” Але жінка не вгамовувалася: “Це громадське місце! Хоче здійснювати свій обряд – нехай відійде в сторону і не робить це поруч зі мною”.

Одні коментатори пишуть, що жінка права на сто відсотків, інші – що вона типова антисемітка, воротящая ніс від всього жидвського. Багато коментаторів не вбачають в її поведінці нічого антисемітського і вважають вимогу припинити обряд адекватною відповіддю на релігійний диктат. Зустрічаються і нейтральні коментарі: мовляв, заперечення жінки виправдані, але краще було б висловити їх чемно не влаштовуючи скандал.

https://www.vesty.co.il/articles/0,7340,L-5272933,00.html

01.06.2018.

1475487337-9520-hasidyi-v-aeroportu-borispol

Поділитися