Будуть громити палаци…

Претендент на посаду Президента України, співак  та конкурент  Вакарчуку на цю  високу  посаду  – Павло Зібров заявив, що можливі чергові масові протести в Україні стануть некерованим процесом.

“Це буде не Майдан, швидше за все. А просто некерований процес, який дуже важко зупинити. Стихійний. І не тільки в Києві”, – сказав співак.

За його словами, причиною протестів можуть стати високі ціни на комунальні послуги, європейські ціни при африканських зарплатах, мінські домовленості   як  фіксація поразки України  у війні з Росією.

“А тому, що зараз пішли ціни на газ, світло, воду, і на все це потрібні гроші, а їх у людей більше не стало. Пройде ще місяць, другий, і як народ буде з цим всім жити? Просто громити маєтки корупціонерів, їх бізнес. Все по вертикалі йде, за тими мільярдерами. І це буде так, що й поліція не зможе нічого зробити, тому що в поліції теж є мама, яка отримує пенсію, і жінка, яка заробляє невеликі гроші. Ніхто не буде вбивати і наказ не дасть розганяти. Не захистять ці каральні органи”, – вважає Зібров.

https://apostrophe.ua/ua/news/society/2017-11-27/budut-gromit-dvortsyi-korruptsionerov-znamenityiy-pevets-rasskazal-chto-stanet-prichinoy-novogo-maydana-v-ukraine/114150

07.12.2017.

311455_1

Поділитися