• Home »
  • Архів »
  • Заява УНА-УНСО на спробу комуністів, “нашеукраїнців”, народних демократів, “бютівців” з “аграріями” зробити українців вічними боржниками кримських татар.

Заява УНА-УНСО на спробу комуністів, “нашеукраїнців”, народних демократів, “бютівців” з “аграріями” зробити українців вічними боржниками кримських татар.

Заява

УНА-УНСО

 

на спробу комуністів, “нашеукраїнців”, народних демократів, “бютівців” з “аграріями” зробити українців вічними боржниками кримських татар.

           

Україна не програвала кримським татарам ІІ світову війну. Це – факт.

Україна не депортувала кримських татар із Криму за співробітництво з Німеччиною в роки ІІ світової війни. Це теж факт.

То чому ж тоді ми, наші діти, онуки та правнуки мають сплачувати кримським татарам компенсації за майно, втрачене ними понад 60 років тому під час виселення з Криму, організованого Сталіним на вимогу відомого “Єврейського антифашистського комітету” на чолі з Міхоелсом?

 Йосифа Віссаріоновича можна зрозуміти: йому потрібен був Ізраїль як радянський форпост на Близькому Сході. Чи до якихось там кримських татар йому тоді було…

Українським “політикам у першому поколінні” цей факт невідомий? Певно, так.

Але ж татари про це знають.

Чому ж тоді вони не виставляють свої претензії Росії чи, можливо, Ізраїлю, як це роблять юдеї відносно всіх німецькомовних країн Європи?

Чому в країні, де офіційно відсутнє поняття “національність”(подивіться до свого паспорту, і ви не знайдете там такої графи), піднімається питання про матеріальні компенсації певній “національній” меншині? (Та й взагалі: чи відповідає Конституції саме поняття “національна” меншина?)

А тому, що українські політики надзвичайно полюбляють вилизувати анус усім, хто цього забажає!

Вони й не думають виставляти Росії вимогу компенсації українцям, постраждалим від радянської влади,  від голодоморів 1933, 1947 років.

Вони й не намагаються прийняти закон про компенсацію втрат, яких зазнали переселенці  зі споконвічних українських земель на Заході України.

Вони не визнають борцями за Україну ветеранів славетної УПА.

Та й ветерани СС “Галичина” чим гірші за кримських татар, які зі своїх 200 тисяч змогли виділити на допомогу фюреру та Райху близько 20 тисяч бійців?

Де ж принциповість комуністів? Чи ці інтернаціоналісти традиційно знищують та “опускають” лише “власні” народи? Про безбатченків із “Батьківщини” Юлії Тимошенко годі й говорити. Вона традиційно вилизує “лівим”.

“Демократи” з “аграріями” вирішили допомогти їй у цьому?

Кого можна зрозуміти – так це Ющенка. Напередодні президентських виборів він за будь-яку ціну хоче отримати голоси комуністів та татар.

Українці заплатять.

19.05.2004.

 

Голова УНА-УНСО                                                        Юрій Тима

Голова Виконкому УНА-УНСО                                 Олександр Коваленко

Головний Командир УНСО                                        Валерій Бобрович

 

Наш телефон: 233-23-84


http://unaunso.org


http://una-unso.info


http://vinnica.una-unso.info


http://kharkov.una-unso.info


 

Поділитися