Юля, сучка, усіх «здала»

Юля, сучка, усіх «здала»

 

Після перегляду фільму «2012» Янукович

погодився на продовження терміну перебування

російського флоту в Севастополі до 2042 року.

 

В день ратифікації харківського пакту депутати фракції Блоку Юлії Тимошенко діяли в змові з колегами з Партії регіонів.

Про це повідомило джерело у фракції «Наша Україна — Народна самооборона».

Як розповів співбесідник, план дій опозиції по недопущенню ратифікації угоди про Чорноморський флот розроблявся в понеділок увечері в штабі БЮТ у вузькому колі. На зустрічі присутні від НУ-НС Андрій Парубій, Іван Стойко, Юрій Гримчак, від БЮТ — Андрій Кожем`якін і Олександр Турчинов. Окрім цього, на зустрічі також був екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який відповідав за проведення вуличних акцій.

«Така конспірація була. У одній кімнаті залишали вимкнені мобілки, в другій, під включену музику, спілкувалися. Кожем`якін, який був головним координатором всього, клятвено пообіцяв, що до ранку в парламенті буде 8 димових шашок. Причому, всі вони повинні були запалати одночасно, щоб фізично Литвин не зміг вести засідання. Ідею з яйцями придумав Турчинов. Із цього приводу була довга дискусія, оскільки всі розуміли, що саме це — дурість, яка спричинить бійку», — повідомив співбесідник.

«Вже пізніше стало відомо, що Тимошенко в цей час зустрічалася з Медведчуком, який їй передав «привіт» від Путіна. Їй дали зрозуміти, що, якщо ратифікації не буде, то буде обнародувано угоду про ратифікацію, з її підписом, аналогічну тій, яку було підписано між Януковичем і Медведєвим»,  — сказало джерело.

Він також додав, що вранці у вівторок бютівці роздали нунсівцям маленькі пластикові картки, наполовину менші, ніж депутатська картка для реєстрації. «Ми всі засунули цей пластик в отвори для наших карток, але пізніше, коли перевіряли систему «Рада», один з наших колег засунув свою картку, і вона спрацювала», — відзначило джерело.

«Димові шашки ми повинні були підпалити одночасно і покласти собі під ноги. Причому, у нас їх було тільки 2, а останні — у наших колег з БЮТ. Коли Кожем`якін дав команду, ми їх підпалили, а бютівці — ні. Про те, що нас «кинули», ми зрозуміли тоді, коли регіонали почали «місити» наших. Взагалі незрозуміло було, чому вони полізли саме до нас, хоча ті ж бютівці були набагато до них ближче. А потім стало зрозуміло, що у БЮТ і у Партії регіонів були чітко скоординовані дії, оскільки вони чітко знали про всі кроки один одного. А ми для них були просто гарматним м`ясом. Той же Шуфрич кричав в залі своїм, щоб шукали шашки, оскільки вони ще є. При цьому, коли наші спробували підійти до Кожем`якіна, щоб з`ясувати з приводу шашок, чому вони не загорілись, він «морозився». А потім наших били просто перед бютівцями, і ніхто з них не втрутився», — відзначив співбесідник.

29.04.2010

 

 

 

Поділитися