• Home »
  • Архів »
  • ТАБАЧНИКИ поспішають передати українську землю своїм родичам

ТАБАЧНИКИ поспішають передати українську землю своїм родичам

Через повстання арабів у Тунісі, Алжирі та Єгипті, протести українців у Києві, Львові, Луцьку ТАБАЧНИКИ
поспішають передати українську землю своїм родичам

 

Наступна акція протесту, як заявили організатори,

більш масштабна, відбудеться 7 лютого під будівлею МВС.

 

У разі скасування мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, даний сектор буде дуже привабливий для спекулятивних інвестицій. Україна вже розпродана. ТАБАЧНИКИ можуть продавати лише українську землю

«На сьогоднішній день зберігається високий рівень зацікавленості в українських сільськогосподарських угіддях з боку інвесторів з Близького Сходу: Ізраїлю та арабського світу. У разі скасування мораторію, скупка земельних паїв у пенсіонерів і селян може проводитися для її подальшого перепродажу великим фінансово-промисловим групам закордонним. У залежності від якості землі, інфраструктури і віддаленості регіону різниця між ціною скупки і ціною продажу може становити 300-600% »– йдеться у звіті аналітичної групи Da Vinci AG.

Зокрема, керівник катарської національної програми продовольчої безпеки Махендра Шах повідомляв про переговори з приводу купівлі сільськогосподарських земель. На цих землях Катар планує вирощувати зернові культури.

 

Сьогодні біля будівлі Генпрокуратури України відбулась акція протесту проти політичних репресій. Микола Коханівський, який своїм виступом розпочав акцію, висловив переконання, що Українська національна революція скоро відбудеться. І банда Януковича-Литвина-Азарова буде усунена від влади. А до влади прийде нове покоління молодих українських політиків.

Юрко Ноєвий від ВО «Свобода», звертаючись до посадовців, заявив, що люстрація відбудеться у будь-якому випадку. Не вийшло мирної — буде немирна.

Речниця «Тризубу» і «Жіночої січі» Олеся Применко зазначила, що вимога цієї акції — негайне звільнення затриманих патріотів. А також покарання «правопохоронців», причетних до їх незаконного арешту і утримання під вартою. Вона також заявила, що місцезнаходження п`ятьох затриманих наразі невідоме.

Микола Коханівський, взявши наостанок слово, зазначив, що бандитську владу мирними акціями не залякати. Тому треба готуватися до більш рішучих, більш масштабних і ризикованих дій — до Української національної революції.

На акції звучали гасла: «Геть репресії!», «Україна — не концтабір!», «Свободу патріотам!», «Ре-во-лю-ці-я!»

Наступна акція протесту, як заявили організатори, більш масштабна, відбудеться 7 лютого під будівлею МВС.

В акції також взяли участь: повний автобус «беркутів», зо два десятки міліціянтів в формі і півтора — в цивільному. А також «випадкові перехожі» в цивільному.

 

Сьогодні, 27 січня, у Луцьку біля УМВС України у Волинській області відбулася акція протесту «Свободу націоналістам!» проти політичних переслідувань і репресій щодо українських патріотів у рамках кампанії «Один за всіх — всі за одного!».

Під стінами міліції зібралися представники різних націоналістичних організацій, які вимагали звільнення членів ВО «Свободи» та ВО «Тризуба», які наразі знаходяться під вартою. Учасника пікету із патріотичною символікою та плакатами в руках , на яких було зображено 14 потерпілих патріотів, скандували «Свободу націоналістам!», «Один за всіх — всі за одного!», «Свободу ув`язненим!».

Також на підтримку незаконно затриманих націоналістів відбулося театралізоване дійство «Демонстративне усічення голови Сталіна». Перед присутніми винесли «пам`ятник» вождю Радянського Союзу і привселюдно відпиляли йому голову.

Учасники акції передали резолюцію із вимогами заступнику начальника управління МВС у Волинській області Миколі Лисюку та начальнику Луцького міськвідділу УМВС у Волинській області Роману Крохмалю.

Організатори повідомили, що акції спротиву не припиняться і будуть тривати доти, доки не будуть звільненні усі члени націоналістичних організацій.

Акція звершилася виконанням державного гімну України.

 

27 січня у Львові на площі Ринок навпроти входу в Ратушу пройшов півгодинний пікет з вимогами до депутатів міськради висловити свою офіційну позицію щодо політичних переслідувань українських націоналістів.

З уст пікетувальників скандували «Ні міліцейському свавіллю!», «Свободу українським націоналістам!», «Слава українському народу!», «Свободу політв`язням!», «Бандера прийде — порядок наведе!», «Слава національній революції!», такі ж слова були на плакатах.

 «Тут зібралися 70 осіб з вимогою припинити міліцейське свавілля щодо українських націоналістів, зокрема проти «Тризубу» та членів «Свободи». Досі затриманими є 2 із «Свободи» та 15 «тризубівців», серед них львів`ян немає. Від імені автономного опору до депутатів Львівської міської ради буде письмове звернення, щоб вони висловили офіційну позицію щодо політичних переслідувань українських націоналістів», — розповів журналістам учасник протесту Данило

 

2 березня 2011 року Верховна Рада має намір провести парламентські слухання із земельних питань та підготувати роздачу української землі у сесійному режимі!

 

27.01.2011

 

 

 

 

Поділитися