Небачений світом Рай

 На запити як і чому

народний депутат України Андрій Шкіль

 опинився поза Організацією

відповідаємо: йде процес  консолідації товариства навколо здорового ядра Організації.

У ході цього процесу Шкіль виявився чужим на цьому святі Життя.

 

Небачений світом Рай

або

чому і як ми його вигнали

(Частина перша)

 

Постанова Виконавчого комітету громадської організації УНА-УНСО

– У зв’язку з неодноразовим порушенням Статуту, принципів ієрархічності, сіянням розбрату та інтриганством, намаганням поставити власні інтереси понад інтересами України, а також опосередковану і безпосередню співпрацю з керівниками провокаційних організацій, фінансованих режимом, виключити з лав Організації Зайченка Руслана Петровича.
– У зв’язку з порушенням Статуту, невизначеною позицією щодо керівників провокаційних структур, які паразитують на імені УНА-УНСО, тісною співпрацею з Русланом Зайченком і небажанням дати відверту оцінку діям провокаторів, що призводить до нездорових настроїв всередині Організації, виключити з її лав Мазура Ігоря Петровича.

Провід як позастатутний керівний орган скасовується. Його функції здійснює Виконавчий комітет.

Члени виконкому УНА-УНСО: Артем Вітко (Харківська орг.), Андрій Іщенко (Одеська орг.), Остап Козак (Львівська орг.), Андрій Перчишин (Тернопільська орг.), Сергій Погуляй (Київська орг.), Віктор Щадей (Закарпатська орг.), Микола Березовий (Донецька орг.), Олег Топчій (Дніпропетровська орг.), Іван Трибрат (Херсонська орг.), Петро Ярош (Голова КРК), Андрій Шкіль (Голова УНА-УНСО).

 

4 вересня 2004 року                                                                                                 УНСО-інформ

 

“Що це?” – спитають один одного відповідальні працівники Міністерства юстиції України, Управління по роботі з громадськими організаціями, втаємничені у правові тонкощі функціонування громадських об‘єднань. “Постанова,” – скаже пересічний громадянин, який щоранку змушений ходити на роботу, і який не відслідковує перипетії політичної боротьби у Вітчизні. “Брехня,” – скаже рядовий член  Організації. “Ні,” – скажемо ми, її керівники та провідники. Це не просто брехня. Це така брехня, яка свідчить про глибокі незворотні зміни у психіці та мотиваціях нашого колишнього товариша по боротьбі з космополітичним режимом, нині народного обранця Шкіля Андрія Васильовича.

Внаслідок довгого перебування у казематах режиму, про згубні наслідки чого для здоров‘я та мозку Андрія Васильовича Шкіля попереджав усю прогресивну громадськість  ще його колишній адвокат Іван Макар, та надто довгого перебування у лавах фракції “Батьківщина”, обтяжливого особистого спілкування з такими суб‘єктами вітчизняного політичного процесу, як товаришка Тимошенко, пан Турчинов та іншими, Андрій Васильович остаточно втратив пам‘ять, здоровий сон та глузд, внаслідок чого його залишили  рештки порядності та чесності, які інколи раніше у нього мали місце.

Він забув, що членів Виконкому в його організації, згідно з документами, які знаходяться у Мін’юсті України, шість, а не одинадцять. Що він не є членом Виконкому. Що з наведеного списку лише двоє є дійсними членами виконавчого органу організації, один із яких на пару з дружиною, колишньою вірною подругою Андрія Васильовича, вже давно підробляє у виборчому штабі кандидата в Президенти пана Ржавського. Забув, що відповідно до будь-якого статуту вітчизняної  громадської організації, член Контрольно-ревізійної комісії, а тим більше її голова, не може бути членом розпорядчого органу організації, бо кого ж тоді той член буде “членувати”? Що Головою КРК в його, Шкіля,  організації є Остап Козак, а не Петро Ярош (що, Голова прокрався і вірний Козак це виявив?). І так далі до нескінченності… Кількість помилок та їх характер змусили дійсних членів Виконкому та Засновників Організації, які перебувають при здоровому глузді та твердій пам‘яті, зібратися, обговорити стан Андрія Васильовича Шкіля та Організації та виробити і прийняти відповідну постанову.

           

Постанова Виконавчого  Комітету Всеукраїнської громадської організації “Українська Національна асоціація – Українська Народна Самооборона”

Про виключення з лав організації

народного депутата України Андрія Васильовича Шкіля

За систематичні порушення Статуту організації, зареєстрованого Міністерством юстиції України в листопаді 2003 року, а саме:

1.    самочинне проведення в квітні  2004 року провокаційного збіговиська (нелегітимного зібрання) та оголошення про прийняття ним  резолюції щодо підтримки єдиного кандидата від “опозиції” на наступних  президентських виборах в Україні від імені організації, що не відповідало дійсності;

2.    створення всупереч Статуту організації, зареєстрованого Міністерством юстиції України в листопаді 2003 року, “позастатутного керівного органу”  – “проводу”, у складі осіб, яких ніхто ніде і ніколи не уповноважував виступати та діяти від імені організації;

3.    порушення 04.09.2004 року персонального та чисельного складу Виконавчого Комітету організації, обраного  установчим з’їздом організації       “Українська Національна асоціація – Українська Народна Самооборона” 09.03.2003 року;

4.    порушення 04.09.2004 року персонального та чисельного складу Контрольно-ревізійної комісії організації, обраної  установчим з’їздом організації          “Українська Національна асоціація – Українська Народна Самооборона” 09.03.2003 року (що тягне за собою підозри у порушенні народним депутатом України Андрієм Васильовичем Шкілем фінансової дисципліни організації);        

5.    волюнтаристичну кадрову політику,  

народного депутата України Андрія Васильовича Шкіля виключено з лав організації.

5 вересня 2004 року

Засновники Всеукраїнської громадської організації

“Українська  національна асоціація – Українська народна самооборона” , 

члени Виконавчого Комітету Всеукраїнської громадської організації

“Українська  національна асоціація – Українська народна самооборона”

Олександр Коваленко,   Леонід Франченко,  Сергій Чумак.

P.S.  (далі буде)

                                                                                 

Небачений світом Рай

або

психологічний портрет небожителя

(Частина друга)

 

В середині вересня  до членів Організації  чи то з небаченого світом Раю, чи то з політичного Олімпу надійшло послання про “Час прямої дії”. Так треба розуміти, від тамтешнього мешканця, за підписом Н.К.” Мешканець–українець. Передусім це видно по його хворобливому прагненню наслідувати кращі зразки світової прогресивної думки. Зокрема йдеться про мій особистий авторській підпис О.К., ідею якого я нещодавно запатентував у Міжнародному бюро патентів.

Головна і, головне, свіжа думка оракула та, що, цитую мовою оригіналу: різні часи диктують різні форми боротьби.” У цій фразі відчувається величезний вплив на її автора великого юдео-православного наставника і вчителя всіх часів та народів, нині кандидата у народні Президенти України Дмитра Корчинського. Пам‘ятаю, коли йому  у 1998 році в одній поважній установі порадили задля збереження власного здоров‘я та здоров‘я його родини покинута лави УНА-УНСО, він передусім просвітив мене особисто: “Буквочка  У  в нашій боротьбі нам більше буде не потрібна”. Я не зрозумів “олімпійця” та принишкло перепитав, що це за магічна буквочка У, і в якій боротьбі вона нам більше не буде потрібна. Він ніжно, по-батьківськи осяяв мене своїм братським благословенням  і … сталося диво – я його зрозумів. Зрозумів першим те, що сьогодні відомо кожній собаці.

Так і тут я відразі усвідомив, що цитую: “розум і гнучкість” Андрія Шкіля “не слід плутати” з його “конформізмом та пристосуванством”. (Певно, тут Андрій “розумно і гнучко” намекує  членству Організації про обставини свого переходу під спідницю “Батьківщини”). Для тих недоумків, які цього не зрозуміють, він свій цей крок у подальшому пояснює на прикладі, взятому з “перебудовних” часів.

У другому абзаці свого вікопомного послання таємничий автор осяює нас ще більш “гнучкою та розумною” істиною: “Зараз інші часи”.  Провидець! Він не без підстав вбачає, що цю складну, гнучку та розумну його думку не всі зможуть осягнути. Тому він смиренно роз‘яснює нам її, темним: “Не кращі, зовсім не кращі, але ІНШІ”. (Це, очевидно, для того, щоби членство Організації не подумало що нині, йому, Андрію Шкілю, зараз живеться краще, ніж колись). Він закликає всіх нас не “ховатися по лісах”, не “рити землянки”, не “хапатися за колеса локомотива”, бо так “не можна ані жити, ані працювати”! (Дивно! В подальшому ми покажемо вам, що саме таким він бачить “райське життя у небаченому світом раю”).

А далі в латинській термінології йдуть традиційні для українства медитації на тему боягузтва, зради, грошей, а саме: про те хто, в кого, звідки і скільки  всього цього вкрав. Все це, безумовно, відбувається на фоні любові до України та боротьби за неї, неньку, з погрозою, від нього, мешканця Олімпу, що ті, хто не на ті гроші живуть, до нього, Андрія, на Олімп не потраплять, а до “Небаченого світом раю“ то й поготів… Такі от невтішні для нас, сірих та неосвічених,  ЙОГО попередження та рекомендації…

         Однак Андрій так любить усе рядове членство з його рідними та домочадцями, що не може зупинитись у своїх порадах та передбаченнях. А тому пише: “І ще одне”.

“Той, хто любить Україну, не мірятиме зараз глибину своїх ран порівняно з ранами інших, не говоритиме, що на його організаційних знаменах ліпші, яскравіші барви. “Хай твоя ліва рука не відатиме, що чинить права” – сказано про здатність жертвувати амбіціями, відмовлятись від особисто на тебе скерованої подяки чи віддачі. Не афішувати свою ексклюзивність наразі потрібно, не розмахувати перед однодумцями списком подвигів, а засукати рукава і братися до роботи. Бо інакше так і залишишся ти стояти десь на узбіччі, надто бундючний, надто гоноровий, щоб стати разом з усіма і боротися за праве діло.”

Ну яке ж українське серце не затріпоче, не обіллється на ніч горючими сльозами, не відкладе рішучо справи на завтра, на ранок понеділка наступного тижня,  у відповідь на такі патріотичні, палкі та жагучі слова!?

Під проводом Андрія Васильовича, під знаменами Юлії Володимирівни, у лавах “Щита Батьківщини”, чи то “Молодої Батьківщини” (а можливо, Андрію Васильовичу довірять і провідництво над усім Київським краєм “Батьківщини”?) вперед до “Небаченого світом Раю” –УРА!!

P.S.  (далі буде)                                                                   


http://unaunso.org


http://una-unso.info


http://vinnica.una-unso.info


http://kharkov.una-unso.info


 

Поділитися